www.refah-bank.ir
 
چهارشنبه 28 شهریور 1397

درباره رواق

 

 

 

 

روابط عمومی در عصر حاضر پیشگام تغییرات اساسی در سازمان هاست و با ابزارهایی که در اختیار دارد، آگاهی های لازم را در میان مخاطبان نشر داده و همگام با تغییرات به پیش می راند. این تغییرات اکنون در روابط عمومی ها، ساختار جدیدی یافته و بخش های مهمی از کارکردهای آن، جلوه ای الکترونیکی به خود گرفته است.
روابط عمومی الکترونیک با استفاده از فناوری های نوین ارتباطی و اطلاعاتی، با اطلاع رسانی سریع، بهنگام و توجه به اصل مخاطب محوری، می تواند فعالیت های خود را در قالبی برنامه محور پیش برده و با ارائه خدمات بهینه و شفاف سازی اطلاعات، حس اعتماد و تصویر ذهنی مطلوبی را در ابعاد درون و برون سازمان ایجاد کند.
یکی از ابزارهای مهم روابط عمومی الکترونیک، سامانه های اینترنتی هستند که کاربران از طریق آنها، در هر طبقه از سواد و دانش، با رجوع به آن می توانند اطلاعات مورد نیاز خود را کسب نموده و از آن بهره مند شوند.
از اینرو با هدف دسترسی ساده و سریع همکاران به اطلاعات درون سازمانی و پرسنلی خود و دریافت خدمات لازم و در راستای تقویت انسجام سازمانی، گسترش ارتباطات انسانی و کاهش هزینه های جاری، با حمایت ها و مساعدت های هیئت مدیره محترم بانک به ویژه مدیریت محترم عامل بانک، سامانه اینترنتی ویژه همکاران شاغل و بازنشسته ،تحت عنوان « رواق » توسط اداره روابط عمومی طراحی به بهره برداری رسید.
در خصوص نامگذاری این پورتال، نام « رواق » -که برگرفته از یکی از ابیات حافظ شیرازی است- ، بر این سامانه گذاشته شد.

 

رواق منظر چشم من آشیانه توست

کرم نما و فرود آ که خانه خانه توست

 

همکاران با ورود به این سامانه، فارغ از هر گونه محدودیت زمانی و مکانی، از خدمات و اطلاعات لازم (به شرح ذیل) بهره مند می شوند:
«فیش های ماهانه حقوقی و فهرست تسهیلات کارمندی دریافت شده - سوابق پرسنلی و خدمتی - اطلاع از انواع خدمات بهداشتی، رفاهی و مددکاری - نمونه فرم های مربوط به کارکنان - قوانین و مقررات استخدامی - بخشنامه ها و اطلاعیه ها- مطالب خواندنی- نمایش تصاویر ارسالی- بازارچه و ... »
همکاران شاغل و بازنشسته ارجمند بانک برای ورود به سامانه رواق می توانند به نشانی http://ravagh.refah-bank.ir و یا لینک مربوطه در صفحه اصلی سایت بانک به نشانی http://www.refah-bank.ir مراجعه نموده و از طریق نام کاربری و رمز عبور اختصاص داده شده، از اطلاعات و خدمات موجود بهرهمند شوند.
به راستی ماندگاری رواق و گسترش آن در تمام حوزه ها، مستلزم یاری شما همکاران گرامی است و قطعا زمانی رشد و شکوفائی دوچندان می یابد که این خانه را همچون خانه خود دانسته و برای پویایی روز افزون آن، ما را از نظرات ارزشمند خود بهره‌مند سازید.

 

 

رواق مـنظــر چشــم مــن آشـیـانه توسـت

 

کرم نمــا و فـرود آ کـه خانـه خانـه توسـت

به لطف خـــال و خط از عارفـان ربـودی دل

 

لطیفـه​های عجب زیــر دام و دانـه توسـت

دلت به وصـل گـل ای بلبل صبا خوش بــاد

 

که در چمن همه گلبانگ عاشقانه توسـت

بــه تــن مـقــصـــرم از دولـــت مـلازمــتـــت

 

ولی خلاصه جان خـــاک آستـانــه توسـت

من آن نیم که دهم نقد دل به هر شوخی

 

در خـــزانه بـه مهــر تـو و نشـــانـه توسـت

تو خود چه لعبتی ای شهسوار شیرین کار

 

که توسـنـی چـو فلـک رام تازیـانـه توسـت

چه جای من که بلغزد سپهر شعــبده بــاز

 

از ایــن حیـل کـه در انـبــاه بهـانـه توسـت

سرود مجلست اکنون فلـک بــه رقــص آرد

 

که شعر حافظ ‌شیرین سخن ترانه توسـت

تاریخ آخرین به روزرسانی : 1396/07/19